Everything about کفپوش ورزشی

کفپوش ورزشی فومدار مقایسه کفپوش اپوکسی و پلی اورتان با کفپوش های پی وی سی و وینیل (رولی)

ثمین پلیمر مستقر در پارک علم و فناوری البرز به عنوان شرکت دانش در این حوزه شناخته می شود. در این مقاله سعی می کنیم کلیه مزایا و امتیازاتی که این نوع از کفپوش منحصر به فرد برای سالن های ورزشی مهیا می کند را خدمت شما مشتریان گرامی معرفی کنیم.

وسایل خانه بازی کودکانآشپزخانه کودککلبه بازی کودکچادر بازی کودک

بنابراین کفپوش ورزشی نه تنها سبب کاهش اصطکاک سطح نمیشوند بلکه به واسطه ی محیط بکارگیری قدری آن را افزایش نیز می دهد. نکته جالب توجه دیگر این است که کفپوش پلی یورتان مخصوص سالن های ورزشی در تماس با جنس الاستیکی کفش ها ایجاد صداهای ناهنجار نمی کند که این ویژگی به ماهیت ساختاری این ماده ی رنگی ارزشمند بر میگردد.

تنوع رنگ و گزینه های متعدی که پیش روی شما قرار دارد دایره انتخابی شما را گسترده تر می کند. تصور کنید یک رنگ نارنجی روشن را در کنار یک رنگ آبی با خطوط زرد رنگ موضعی استفاده کنید. این ترکیب رنگ در وهله ی اول روی جذب هرچه بیشتر ورزشکاران به آن محیط تاثیر می گذارد.

در اجرای موزاییک نیز سطوح نهایی می بایست کاملا مسطح و تا حد امکان عاری از خلل و فرج مابین تایل های موزائیک باشد.

این محصول به‌عنوان بایندر با قدرت چسبندگی بالای ذرات و یا  پوشش نهایی برای استفاده در مکان‌هایی که سایش در آنها مهم است (همچون سالن‌های ورزشی) مناسب است. 

این کفپوش‌ها آلودگی کف را کاهش می‌دهند و به حداقل می‌رسانند.

لوازم بازی پلاستیکی - پلی اتلیناستخر شن کودکماشین کودکروروئک کودک

کفپوش های ورزشی وینیل، جزء کفپوش هایی هستند که مقاومت بسیار کمی در برابر ضربه و وزن های بالا دارند. به همین خاطر این نوع کفپوش ورزشی بیشتر در کفپوش پلی یورتان ورزشی خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

محدودیت در انتخاب فام، محدود بودن در خط کشی و علامت گذاری، داشتن درز و لبه احتمالی، عدم امکان ترمیم موضعی و اما در زیر به برتری کفپوشهای پلی یورتان سالن ورزشی ثمین پلیمر نسبت به کفپوش معمولی اشاره می کنیم:

در قسمت قبل در مورد رنگ کدر و به نوعی خشن بتن صحبت شد که هیچ ورزشکاری تمایلی به انجام فعالیت های ورزشی در اینگونه سطوح ندارند.

فواید ماساژ بعد از ورزش و تاثیر ماساژ بر ریکاوری عضلات ماساژ بعد از ورزش سال‌هاست که به‌عنوان روشی برای تسهیل ریکاوری در ورزشکاران استفاده می‌شود.

تاتمی قدمتی بالاتر از کفپوش گرانولی دارد با ویژگی منحصر به فرد خود. اما دلیل بر این نیست که تاتمی کفسازی مناسب در باشگاه بدنسازی است بلکه گزینه مناسب تر کفپوش گرانولی است.در واقع تاتمی و کفپوش گرانولی هر کدام کاربردهای انحصاری خود را دارند و نمی توان و نباید هر کدام را به جای دیگری استفاده کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *